Varaa tapaaminen Ollin kalenterista

Jutellaanko tarkemmin tilanteestasi ja siitä miten ratkoisimme haasteitasi?
Varaa aika Ollin kalenterista. Tapaaminen ei sido sinua vielä mihinkään.

Asiantuntijat

Sami Lehtinen

Partner, CFO- ja Controller-palvelut

sami.lehtinen@arolfinance.fi

+358 40 377 5915

LinkedIn

Olli Nieminen

Partner, taloushallinnon tehostaminen, verosuunnittelu

olli.nieminen@arolfinance.fi

+358 40 7440474

Maarita Eriksson

HR -asiantuntija

maarita.eriksson@arolfinance.fi

LinkedIn

Markus Reiman

Business Controller

markus.reiman@arolfinance.fi

LinkedIn

Ville Kenttä

Asiantuntija, CFO -palvelut

ville.kentta@arolfinance.fi

LinkedIn

Nina Sibley

Business Controller

nina.sibley@arolfinance.fi

LinkedIn

Tuomo Janatuinen

Asiantuntija, Group Controller -palvelut, KHT-tilintarkastaja

tuomo.janatuinen@arolfinance.fi

LinkedIn

Oskari Heinämäki

Business Analyst

oskari.heinamaki@arolfinance.fi

+358 44 976 1879

LinkedIn

Tavoitat meidät mistä tahansa

Palvelemme etänä kaikkialla Suomessa, eli sijainnillasi ei ole väliä.

Fyysisesti toimistomme sijaitsee Turussa. Jos olet lähistöllä, käy morottamassa.

Kartta

Arol Finance Oy

Sibeliuksenkatu 3
20100 Turku
info@arolfinance.fi

Toimisto

+358 20 741 0630

Myynti

Oskari Heinämäki
+358 44 976 1879

Palvelut

Olli Nieminen
+358 40 744 0474

Laskutus

Verkkolasku: 003708109094
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattori: MAVENTA

Pysäköinti

Sibeliuksenkadun pysäköinti (lyhytaikainen)
Puutorin parkkihalli (24h)

Pistä viestiä, niin olemme sinuun yhteydessä.